In deze rubriek vind je Lithium LifePO4 start accu’s. Omdat deze accu’s 4 accupolen (2x + en 2x – zie foto) hebben zijn ze multifunctioneel en passen deze overal in, voor elke Motor, Brommer, Scooter, Grasmaaier, Quat enz een passende accu. Door zijn Ultra licht gewicht en excellente kwaliteit is dit DE Ultieme accu. Als u de accu's langere tijd niet gebruikt dan 1 keer per 6 maanden opladen of aan de druppel lader leggen, u heeft hier wel een SPECIALE LITHIUM ACCULADER voor nodig. Alle Lithium accu's in deze rubriek zijnuit voorraad leverbaar, en wij kunnen alles verzenden ongeacht het gewicht voor slechts € 7,50 per bestelling. Vandaag Online besteld en de volgende werkdag in huis, afhalen kan natuurlijk ook. Alle prijzen zijn inclusief btw. Het getal achter LFP is verglijkbaar met het aantal ampère Dus LFP14 is verglijkbaar met 14 ah.
Deze lithium accu's zijn voor het starten van (brandstof) motoren en niet voor elektrische gebruik als bij een elektromotor , elektrische rolstoel, scootmobiel of dergelijke.
De Lithium LiFePO4 accu is door zijn Ultra licht gewicht en excellente kwaliteit DE Ultieme accu en omdat deze 4 accupolen heeft multifunctioneel.
De Lithium LiFePO4 accu is door zijn Ultra licht gewicht en excellente kwaliteit DE Ultieme accu en omdat deze 4 accupolen heeft multifunctioneel.